چرا عساکر اردو و پولیس در جنگ کشته می شوند؟

مولوی عبد الرحمن صمیم
نظام مزدور کابل برای جبران شکست نظامی خویش به نیرنگ های مختلف دست می زند که مجاهدین را در اذهان عامه بکوبد. یکی از شبهات آنها درین مورد اینست که مجاهدین مرتکب برادر کشی یا قتل افغانها می شوند، پس این جهاد برعلیه کفار نیست چرا منجر به کشتن افغانها می شود و تعداد عساکر امریکایی که در جنگ کشته می شوند خیلی کم است.
جای حیرت است که عناصر وطن فروش ادعا می کنند که مجاهدین افغان ها را می کشند، و به این علت این جهاد نیست برادر کشی است، درحالیکه قاتل حقیقی ملت و افغان ها همین ها اند که بی شک دست های این خائنین ملی به خون صدها هزار مردم بی گناه این وطن شهید پرور آلوده است. درین تقریبا بیست سال با سوق طیاره های امریکایی به قریه ها و دهات کشور هزاران خانه را ویران کردند، اهالی آنرا وحشیانه بمباران کردند، مراسم عروسی، جنازه، ختم قرآن و فراغت طلبهء مدارس و حتی بازار و میله های مردمی را با موشک های رهبری شده به خاک و خون کشانیدند، و بیش از شش صد هزار افغانان بی گناه اعم از پیر مردان و پیر زنان، اطفال خوردسال و شاگردان مدارس و مکاتب وغیره را به قتل رسانیدند. آنها کسانی هستند که به بم افگن های امریکایی کوردنات می دادند که شفاخانه های خارجی را در کندز بمباران کنند و حتی داکتر های خارجی را بقتل برسانند زیرا آن شهر تحت تسلط مجاهدین در آمده بود. این خائنان ملت و دین به کدام زبان طالبان را قاتل افغان ها قلم داد می کنند، در حالیکه طالبان نه سلاحهای کشتار دست جمعی دارند و نه به شهرها و قریه ها کور کورانه مرمی و موشک پرتاب می کنند.
این دعوی باطل و دور از حقیقت است زیرا تلفات حقیقی امریکایی ها نیز به ده ها هزار عسکر کشته و زخمی رسیده و صدها هزار دیگر معیوب شده و یا به بیماریهای روانی مبتلا شده اند که توانمندی خدمت در ارتش امریکا را از دست داده اند، بر علاوه خسارات پولی ناشی از جهاد افغانستان برای امریکایی ها به بیش از دو هزار ملیارد دالر می رسد که کمر اقتصاد امریکا را شکسته است.
جهاد امروز به حکم خداوندی مطابق سیرت رسول الله صلی الله علیه وسلم و اجماع فقهای امت بر علیه کفار خارجی و داخلی و اجیران مزدور شان جریان دارد نه در برابر ملت مسلمان افغانستان. حقیقت امر اینست که ملت مجاهد و غیور افغان با مجاهدین درین جهاد مقدس شانه به شانه علیه اشغالگران و اجیران آنان می جنگند، و فرزندان خود را با کمال اخلاص وللهیت برای مقابله با کفار خارجی و داخلی می فرستند، زیرا ملت مسلمان ما می داند که درصورت تهاجم کفار بر کشور مسلمانها جهاد بر همه مردم آن سرزمین فرض عین می شود، و بایست تا آن وقت ادامه داشته باشد که کفار و غلامان شان شکست بخورند، هم فتنه ها و سازش های شان بر علیه اسلام و مسلمین و ارزش های اسلامی و اخلاقی خنثی و سرکوب شوند و حکم اسلام غالب گردد، و ملت در سایهء عدل اسلام مطابق احکام شریعت زندگی بسر کند.
این وطن فروشان بی ننگ شرم ندارند که کشتار جاسوسان امریکایی و عساکر اردوی اجیر را قتل افغان ها تلقی می کنند، خیلی شرم آور است که بعد از همه این خیانت هنوز هم خودرا افغان بنامند، در حالیکه ملت دیگر همچو افراد را که با دین و ملت خیانت کرده اند، ننگ و ناموس خویشتن را به چند دالر فروخته اند بنام افغان نمی شناسد. همچنان برخی از مزدوران فعلی امریکایی در دوران جهاد علیه روس ها که سنگ آن جهاد مقدس را هنوز هم به سینه می کوبند هزاران عسکر افغانی را قتل کردند چون آن عساکر زیر قومانده روس ها و اردوی بی دین کمونست ها می جنگیدند با وصف اینکه عدهٔ‌ زیادی از آن عساکر جبری به عسکری سوق داده شده بودند نه مثل دالر خور های امروزی که با شوق و ذوق در صفوف لشکر کفر و اردوی مزدور آن پیوسته اند. شکی نیست که راه دیگری جز این برای شکست نظام کمونستی نبود، امروز چگونه و با کدام منطق قتل عساکر اردوی مزدور را که با رضایت کامل و افتخار به خاطر چند صد دالر به قتل هم میهنان خود دست می زنند و به مزدوری کفار تن می دهند برادر کشی و قتل افغان ها می پندارند.
هدف جهاد كسر شوكت كفار و ختم فتنه است، ‌و این مقصد بدون قتل سردمداران کفر به دست نمی آید، پس باید مجاهدین با همه توانایی بکوشند که این بار هرچه بیشتر کفار و زندیق ها را راهی جهنم کنند، و ملت شهید پرور افغانستان را از وجود شوم و منحوس شان نجات دهند. به این ترتیب یکی از بزرگترین موانع را که در راه اقامهٔ‌ یک حکومت عادل اسلامی در افغانستان وجود دارد از بین ببرند. ما یقین کامل داریم که یکی از موانع بزرگ در راه تامین عدالت و قیام نهاد های اسلامی بقای گروههای کمونیستی خلق و پرچم اند که در نتیجه ائتلاف با مسعود و شورای نظار بر سر قدرت ماندند، و فعلا ستون فقرات نظام الحادی امریکایی ها را تشکیل می دهند. اشرف غنی که قبل از فرار به امریکا در بخش سیاسی اردوی کمونیستی کار می کرد، ‌اتمر خادست وعدهء‌ زیادی از مصاحبین شان ازهمین زمره هستند.

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: