استاد باز محمد جایزه اش را از گاوپرست ها گرفت!

کج کلاه خان آزاد اندیش
به گزارش کج کلاه خان عزیز، امروز استاد باز محمد طی یک دیدار با سفیر هند از شجاعت های خود ستایش کرد و تمام عکس های فیسبوکی و حرکت های فیسبوکی تر خود که در جنگ دیروز مزار گرفته بود را با سفیر هند به اشتراک گذاشت.
طی این دیدار که در تصویر هم مشاهده می کنید سفیر هند با یک بکس پول حاضر شده و از بازمحمد استاد، بابت برد شان در فوتبال و باخت شان در سفارت عذرخواهی کرده و کمی مشکوک مشکوک استاد بازمحمد را زیر نظر گرفت.
استاد باز محمد هم متوجه اشاره و کنایه سفیر هند شد و با اشاره به کلاه کش خود گفت ببینید صیب! این همان کلاه کش است که تلویزیون آریانا با شاهکارش نام بازمحمد را به جای عطاء مخمد بالای ما ماند از ترس اینکه زود شناخته نشوم.
سفیر هند نیز نام جدید استاد باز محمد را ستایش کرد و گفت واقعا بازگیر خو استی عطاء، نوش جانت با آن همه خطاء باز مهار کردی جنگ را، البته کمی دیر شد بیشتر از 24 ساعت طول کشید.
استاد خطاء بسیار وارخطاء، ببخشید استاد عطاء ای وای بازهم ببخشید استاد بازمحمد در جواب سوال سفیر هند گفت بلی صیب، شما به گردن ما زیاد حق داشتین ما گفتیم یک خوب موقعیت جور شده باشه که در نماهای مختلف از قهرمان بازی خود چند دانه تصویر بگیریم که باز سوغاتی پیش مودی جان ببری و باز منظوری یگان قصر زیبا، مثل پارلمان جدید برای باز محمد استاد جور کند.

Show More

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button